Home KRYESORE Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person

Mbrëmjen e sotme në Vlorë është qëlluar me armë zjarri.

Nga të dhënat e deritanishme, ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji” dhe një person ka mbetur i plagosur

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Share: