Home KRYESORE VIDEO/ “Shpifarak me pagesë”, plas sherri LIVE midis Demalisë dhe Myftarajt

VIDEO/ “Shpifarak me pagesë”, plas sherri LIVE midis Demalisë dhe Myftarajt

Ilir Demalia në një lidhje me skype për “360 Gradë” në Ora News u përfshi në debate të ashpra me gazetarin Kastriot Myftaraj.

Myftaraj: Filloi me skenarin e Ramiz Alisë që zbatuat ju në ambasada. Aty filluan rrënjët e së keqes.

Demalia: A ka mundësi?! Di të bëhem i pasjellshëm.

Myftaraj: Pse nervozohesh?! Sjell argumente.

Demalia: E keqja ka filluar me ty! Meqë përmend skenarin e ambasadave, unë i dal zot vetes time. Unë ty sa të shkoj në shtëpi do t’i çojë Zhejit faksimile e dosjes time 2A, që Ilir Demalia ndiqet për arratisje. Ti zotëri që je një shpifarak me pagesë. Unë flas me fakte, ti flet me thashetheme. Ti je një shpifarak me pagesë.


360grade.al

Share: