Home KRYESORE Ambasadorja e Kosoves: Shpifja me ulet nga KTV per mua!

Ambasadorja e Kosoves: Shpifja me ulet nga KTV per mua!

Alma Lama, akoma formalisht ambasadore e Kosoves ne Itali e qe njihet boterisht si Anti qarqeve radikale islamike, shkruan sot se KTV ka shpifur kunder saj duke aluduar se ajo eshte shkarkuar meqe ka prezantuar Kosoven si vend islamik.

Statusi i ambasadores Lsmaj:

“Genjeshtra e ulet e KTV

KTV sonte beri shpifjen me te ulet ndaj meje qe eshte bere ndonjehere.

Duke shpikur nje burim anonim ne MPj se gjoja une e paskam “paraqitur Kosoven si shtet islamik”. Ku i keni faktet????

E pabesueshme gjithe kjo urrejtje ndaj meje e Flaka Surroit dhe medias se saj!

Ka dy vjet qe ben fushate shpifjesh te qellimshme pa asnje fakt.

Agjenden e tyre dhe “burimin anonim” ka vetem nje menyre per ta ndalur: gjykata!!

Po keshtu e ftoj publikisht MPJ-ne te reagoje ndaj shpifjes.”

Share: