Home KRYESORE Takimi me Ramën,studenti:U kontrrolluam disa herë, çfarë jemi ne kriminela!

Takimi me Ramën,studenti:U kontrrolluam disa herë, çfarë jemi ne kriminela!

Një prej studentëve të inxhinierisë së Ndërtimit i ftuar në studion e Opinion është shprehur se në takimin e sotëm me kryeminsitrin Rama janë kontrrolluar disa herë nga Garda e Republikës dhe disa prej tyre nuk janë lejuar të hyjnë në sallën ku Rama do të mbante takimin.

“Sot kishim një ftesë për dialog?

Çfarë dialogu ishte?

Dialog që tek dera kontrrolloheshim, më pas edhe në hyrje të sallës kontrolloheshim perseri, çfarë jemi ne, kriminelë jemi ne.

Pse janë ndaluar disa persona që të futen njerëz”, u shpreh studenti në Opinion.

Share: