Home Ja Pse Shqipëria nuk behet si Zvicera URGJENTE/ Zhduket vogëlushja 9-vjeçare, ju lutemi shpërndajeni këtë foto!

URGJENTE/ Zhduket vogëlushja 9-vjeçare, ju lutemi shpërndajeni këtë foto!

Një 9-vjeçare është zhdukur në Vlorë, që nga dreka dhe ende nuk është gjetur.

Familjarët e dëshpëruar bëjnë apel për ndihmë që të gjendet dhe kanë shpërndarë një foto të të miturës, duke kërkuar që për çdo njoftim të njoftohet në numrin 129. Vajza u zhduk në zonën e Skelës./newsbomb

 

Share: