Home KRYESORE “Bella” klipi qe po rremben shpejt sukses

“Bella” klipi qe po rremben shpejt sukses

Nje hit veror i titulluar “Bella” i mbushur plot pasion e ndjenje u prezantua nga kantautori Hekuran Krasniqi per fansat dhe dashamiresit e kesaj muzike.

Ne bashkepunim me kengetarin e ri kosovar qe jeton ne Gjeneve, shume te talentuar “LMN” ky bashkepunim i pare duket se do te kete shume sukses.

Teksti i sjelle ne gjuhen frenge ne nje pjese te kenges si dhe nderthurja e kombinimi i te dy vokaleve e ben kete duet teper te vecante.

Shoqeruar dhe me nje klip plot sensualitet kenga premton shikueshmeri ne vijim.

Share: