Home KRYESORE Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hyn në dyqan (FOTO)

Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hyn në dyqan (FOTO)

Nga Fast News –

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë.

Në një nga zonat më të populluara të kryeqytetit, përgjatë rrugës, “Jordan Misja” një mjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe është përplasur më pjesën ballore të një dyqani.

Nga ky aksident për fat të mirë nuk ka pasur viktima, por ka shkaktuar një frikë të madhe tek gjithë këmbësorët e panë këtë ngjarje.

Siç tregojnë dhe foto e mbërritura në redaksinë e Fast News Albania përplasja ka qenë e fortë duke e shkatërruar gjithë pjesën e me xham të dyqanit.

Drejtuesi i mjetit ka marrë disa plagë të lehtë dhe është shoqëruar për në spital.

Fast News Albania
Share: