Home KRYESORE Anxhela Peristeri vazdon ti kendoje dashurise qe nuk e ka…

Anxhela Peristeri vazdon ti kendoje dashurise qe nuk e ka…

Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri edhe ne klipin e fundit vazhdon ti këndoje dashurisë se munguar dhe duket se kenget i ka personale dhe ne artikulim ankimues ndaj mashkullit i cili nuk ka qene ai qe ajo ka patur nevoje!

Ku do degjojme nje kenge te Peristerit e cila do flase per pergjesite e saj kundrejt partnerit e cili nuk i gjendet kur ajo ka nevoje? nese kjo ndodh, atehere Anxhela Peristeri do gjeje Princin e saj te kalter sepse do kete gjetur edhe tek vetja, ose femra, te meta thelbesore. Jeta, dashuria, pasioni jane reciproke dhe vetem si te tilla mund te funksionojne dhe kjo vlend edhe per dike te Peristerit….

“Me shume kenaqesi ju prezantoj kengen time te re “Dikush i imi” me muzike nga Armend Rexhepagiqi, tekst nga Aida Baraku dhe orkestrim nga @darkodimitrov! Jam shume e lumtur qe rikthehem në festivalin “Kenga Magjike” me keta tre artiste te mrekullueshem dhe i falenderoj nga zemra per kte perle qe me besuan! Shijojeni❤️” – shkruan Peristeri ne faqen e saj ne Facebook…

Share: