Home KRYESORE Besimtari puth Papën/ Fotoja që po bën xhiron e botës

Besimtari puth Papën/ Fotoja që po bën xhiron e botës

Fotografia e pavdekshme nga fotografët e pranishëm në pritjen e së Mërkurës që Papa Françesku mbajti në sallën e Paul VI është një imazh i bukur.

Një besimtar arriti të përqafonte Atin e Shenjtë dhe t’i jepte një puthje të ngrohtë në ballin e tij.

Një imazh që përputhet me atë në dorë të dhënë nga Francesco një besimtari kinez disa javë më parë.FOTO GALERI1/7

Top Channel

Share: