Home KRYESORE Presidenca i përgjigjet Ballës: Lum Shqipëria për Tao Taon

Presidenca i përgjigjet Ballës: Lum Shqipëria për Tao Taon

Pas deklaratës së kreut të grupit parlamentar socialist, Taulant Balla se akuzat e Presidentit Meta janë një kapriço e tij personale dhe se s’mund të ndalin procesin e integrimit, ka ardhur edhe përgjigjja e Presidencës.

Në një status në Facebook, zëdhënësi Tedi Blushi shkruan se Balla “e ka festuar tre herë çeljen e negociatave”, megjithëse ato ende nuk janë çelur.

Ai paralajmëron fakte të reja dhe e mbyll postimin e tij duke i thënë Ballës se ka “kohë deri në 2 mars të marrësh kthesën e radhës, siç e merr gjithmonë”./Opinion.al

1

Share: