Home Ja Pse Shqiperia nuk behet si Zvicera Skandali/ Familjarët dhe pacientët futen pa maska te infektivi

Skandali/ Familjarët dhe pacientët futen pa maska te infektivi

Ndërkohë që në vendin tonë janë konfirmuar dy rastet e para me covid 19, janë shtuar masat nga autoritetet. 

Por duket se masat nuk po respektohen kudo. 

Në Urgjencën Infektive në Tiranë, siç shihet në videon e siguruar nga Top Channel, duket se si familjarët ashtu dhe pacientët lejohen të hyjnë pa maska. 

Top Channel

Share: