Home KRYESORE Ndau historinë personale në Kuvend/ Kryemadhi i kthehet Ramës: Dashurinë për fëmijët...

Ndau historinë personale në Kuvend/ Kryemadhi i kthehet Ramës: Dashurinë për fëmijët mund ta bëjmë duke mos i përdorur për halle politike

Pasi kryeministri Edi Rama ndau një histori personale në kuvend, ku familjari i tij kishte qenë në një spital në SHBA dhe kishte përfunduar në gjendje kome, vjen një reagim nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Në një status në facebook ajo i sugjeron Ramën që mos të përdor dashurinë për fëmijët sa herë ka halle politike e ligjore.

“Shprehjen më të mirë të dashurisë për fëmijët mund ta bëjmë duke mos i përdorur ata sa herë kemi halle politike dhe ligjore.
#MosIdhunoniFëmijët”, shkruan Kryemadhi.

Top Channel

Share: