Home KRYESORE “Nuk më marrin dot peng”, Basha i përgjigjet Ramës: Je peng i...

“Nuk më marrin dot peng”, Basha i përgjigjet Ramës: Je peng i krimit

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Rama se opozita nuk mund të vendosë vija të kuqe dhe nuk mund të marrë peng qeverinë.

Në një reagim në Twitter, Basha shkruan se kryeministri Rama është peng i krimit dhe i oligarkëve dhe se ai nuk e sheh më as vizën e korrupsionit dhe as vizën e dhunës.

Rama nuk e sheh më vizën e korrupsionit dhe as vizën e dhunës. Ai është peng i krimit, dhe sillet si kriminel me njerëzit. Është peng i oligarkëve dhe punon vetëm për ta. Ai vjedh përditë, shkat

Share: