Home KRYESORE Femra vëmëndje: Nuk do ta njihni, si është transformuar “kaubojsi” pas operacionit!

Femra vëmëndje: Nuk do ta njihni, si është transformuar “kaubojsi” pas operacionit!

Ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj është gjithmonë në qendër të mediave për shkak të stilit të tij të veçantë. Ai është njohur si politikani mbi peshë dhe me nofkën “Kaubojsi”.

Mirëpo, kohët e fundit Ndocaj ka bërë një  transformim total, duke zhdukur barkun e rrumbullakosur.

Mësohet se ai ka kryer një operacion për të humbur peshë dhe ka ardhur në formën më të mirë.

Ka qenë bashkëshortja e tij, Valentina, e cila ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i Ndocajt. Një ndryshim ky që i ka lënë të gjithë pa fjalë./abcnews.al

Share: