Home KRYESORE Vlorë/ Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes në sy të fëmijëve, arrestohet 39-vjeçari

Vlorë/ Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes në sy të fëmijëve, arrestohet 39-vjeçari

VLORË- Një person ka rënë në prangat e policisë së shtetit pasi akuzohet për dhunë në familje.

I arrestuari është R.Gj., 39 vjeç banues në Vlorë, pasi në datën 31.10.2020, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht në sy të fëmijëve të mitur, bashkëshorten e tij.

Njoftimi i policisë:

Arrestohet 1 shtetas për veprën penale ”Dhuna në familje”.

Nga Specialsitët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R.Gj., 39 vjeç banues në Vlorë, pasi në datën 31.10.2020, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht në sy të fëmijëve të mitur, bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Top Channel

Share: