Home KRYESORE Nusja e prekur me COVID, propozimi i veçantë në stilin “Romeo dhe...

Nusja e prekur me COVID, propozimi i veçantë në stilin “Romeo dhe Xhulieta”

Një çift nga Ontario i Kalifornisë nuk kanë lejuar asgjë që t’i ndalte për të realizuar ëndrrën e tyre.

Pavarësisht se nusja ishte prekur me COVID-19, ajo nuk u dekurajua në ato momente për t’i thënë “Po” propozimit të partnerit.

Pas disa herësh shtyrje të datës së dasmës për shkak të pandemisë, Lauren Jimenez, 29-vjeçe dhe Patrick Delgado, 27, më në fund i thanë “po” njëri-tjetrit, por pak ditë më parë Lauren kishte rezultuar pozitive në testin e COVID-19.

Dyshja u martuan në stilin “Romeo dhe Xhulieta” ku dhëndri u gjunjëzua poshtë dritares së dhomës së gjumit të partneres që ishte veshur me fustan të bardhë.FOTO GALERI1/5

Top Channel

Share: