Home KRYESORE Dimrit po i vjen fundi/ Pas disa ditësh vijnë ditët pranverore në...

Dimrit po i vjen fundi/ Pas disa ditësh vijnë ditët pranverore në gjithë vendin

Java ne të cilën sapo kemi hyrë, është e fundit e dimrit.

Në fund të javës temperaturat do të rritën ndërsa në të gjithë vendin do të kemi ditë pranverore. Sipas sinoptikanes së meteoalb Tanja Porja, nuk do ketë më reshje dëbore dhe ngrica.

Për më tepër ndiqni kronikën e përgatitur nga gazetarja Sidorela Gjoni.

Top Channel

Share: