Home KRYESORE Meta-Nanos: Të merresh me kumar dhe të citosh Biblën, s’shkon

Meta-Nanos: Të merresh me kumar dhe të citosh Biblën, s’shkon

Presidenti i Ilir Meta nga Korça, ka dhënë një deklaratë për mediat, ku iu është përgjigjur dhe akuzave të Fatos Nanos.

Fillimisht ai tha e nuk ka asnjë koment, por më pas theksoi“Edhe të merresh me kumar edhe të citosh biblën nuk shkon”, tha Meta.

Kujtojmë se Fatos Nano e cilësoi Ilir Metën si përfituesin më të madh të mbështetjes së tij, ndërsa foli se gjithmonë Meta ka patur një plan B në politikë.

Ndër të tjera ai theksoi ai tha se 25 prilli do të jetë një referendum më i rëndësishëm dhe se do të fitojë e ardhmja evropiane e Shqipërisë.

Share: