Home KRYESORE VIDEO/ Pamje të rënda pas ekzekutimit në Elbasan, viktima e shtrirë në...

VIDEO/ Pamje të rënda pas ekzekutimit në Elbasan, viktima e shtrirë në tokë, autori dyshohet ish-efektiv i RENEA

“BalkanWeb” siguron pamje të rënda nga Elbasani, ku u ekzekutua me armë zjarri 56-vjeçari Pjerin Xhuvani, një emër shumë i njohur në këtë qytet, por dhe më gjerë.

Fotot tregojnë momentet e para pas ekzekutimit, ku shihet viktima në tokë, i mbuluar me një çarçaf të kuq. Nga të dhënat e para, dyshohet që autori i krimit tronditës është një ish-efektiv i forcave RENEA.

(BalkanWeb)

Share: