Home KRYESORE Ekzekutohet me armë zjarri një emër shumë i njohur në Elbasan, pamje...

Ekzekutohet me armë zjarri një emër shumë i njohur në Elbasan, pamje nga vendngjarja

Një vrasje ka ndodhur këtë mesditë në Elbasan.

Nga të dhënat e para, “BalkanWeb” mëson se është ekzekutuar me armë zjarri një emër i njohur në qytetin e Elbasanit.

I vrarë ka mbetur shtetasi Pjerin Xhuvani, i cili ka qenë i përfshirë në politikë, si dhe në përplasjet mes forcave politike në Ditën e Verës, në Elbasan.

(BalkanWeb)

Share: