Home KRYESORE Konsultime për datën e zgjedhjeve lokale të pjesshme/Balla në Presidencë

Konsultime për datën e zgjedhjeve lokale të pjesshme/Balla në Presidencë

Kreu i Grupit Parlamentarë Socialist, Taulant Balla do të shkojë ditën e sotme në Presidencë. Ai do të takohet, rreth orës 12:30, me presidentin Ilir Meta.

Takimi i tyre do të bëhet lidhur me konsultimet për vendosjen e një date për zgjedhjet e pjesshme lokale.

Takimi i tyre do të bëhet lidhur me konsultimet për vendosjen e një date për zgjedhjet e pjesshme lokale.

Balla dhe Meta do të keni një takim për konsultim, për të caktuar një datë për zgjedhjet vendore në 6 bashkitë që aktualisht janë pa kryetarë./Opinion.al

Share: