Home KRYESORE Gledis Nano takim me kreun e SPAK, Arben Kraja, cili është fokusi...

Gledis Nano takim me kreun e SPAK, Arben Kraja, cili është fokusi i diskutimeve?

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, po zhvillon këtë të shtunë një takim me kreun e Prokurorisë së Posaçmekundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Arben Kraja, në ambientet e SPAK.

Burime për Klan News raportojnë se takimi ka në fokus bashkëpunimin dhe diskutimin mbi ngjarjet e fundit, arrestimi i ish-deputetit Alqi Bllako e më gjerë.

Në takim më Arben Krajën janë edhe kryeprokurori i Elbasanit, Kreshnik Ajazi dhe drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj. Fokus diskutimi është edhe ngjarja e datës 29 Mars në Papër të Elbasanit./Opinion.al

Share: