Home Ja Pse Shqiperia nuk behet si Zvicera PRA VAJZA KJO IMORALE QE BEN VEPRIME TE TURPSHME, nderkohe dy derrat...

PRA VAJZA KJO IMORALE QE BEN VEPRIME TE TURPSHME, nderkohe dy derrat e neveritshem nuk permenden askund!

Nga Fatma Haxhialiu

Po shikoj nje video qe eshte bere lajm ne disa portale verdalle; nje vajze ne pub qe dukshem duket e dehur dhe jo koshiente nga gjuha e trupit dhe dy qenie amorfe se burra su them dot qe i jargosen si qurre!

Ku eshte lajmi ketu, ta zeme se kjo goca me koshience te plote ka dal me dy tipa e puthet ne nje pub…

Ku eshte lajmi ketu, pervecse te denoncohen keta jarget qe nxjerrin video pa miratimin e saj dhe qe nder te tjera duhen denoncuar se eshte qartazi ABUZIM ME NJE PERSON TE DEHUR DHE JO KOSHIENT!!!!

Pse mbillni kete lloj vreri duke shperndare ne forme lajmi imazhet e nje vajze nen titujt bombastik; VAJZA treshe ne mes te pubit, shikoni cfare ben VAJZA!!!!

PRA VAJZA KJO IMORALE QE BEN VEPRIME TE TURPSHME, nderkohe dy derrat e neveritshem nuk permenden askund!!!!!

Lere me pastaj i treti, shoku qe ka bere videon me kete qellim!!!

Uroj te degjoj se shpejti per arrestin tuaj!!!
Vajza te dashura, denonconi e para, e dyta kujdes me ke dilni, zgjidhni shoqet apo shoqerine, kush te do nuk te le viktime e gallates se dy shtazeve rastesore!!!!

Nqs do dilni vetem, sigurohuni te pini AQ SA te jeni TE NDERGJEGJSHME dhe te keni nen kontroll situaten dhe gjithcka tjeter, SEPSE NUK I ZIHET BESE ASKUJT!

Ndjej keqardhje qe e them kete por ja qe per fat te keq ketu ende fajesohet VIKTIMA DHE FAJI ESHTE I VIKTIMES

Ps; vajza eshte ne shok psikologjik dhe ka tentuar vetevrasjen!

Uroj te ndihen me mire mediat dhe te gjithe ata qe vollen sa munden neper komente!!!

Shënim: Marrë nga faqja në Facebook e autores!

Share: