Home KRYESORE Ilir Meta takohet me aktorin e humorit, Albano Bogdon

Ilir Meta takohet me aktorin e humorit, Albano Bogdon

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka takuar sot aktorin e mirënjohur të humorit, Albano Bogdo.

Ish-Presidenti ka postuar në profilin e tij në Facebook, një foto krah artistit teksa shkruan se ka marrë kritika nga ai.

Sipas Metës, është kënaqësi kur dëgjon ide dhe kritika nga artistët me shpirt të lirë.

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi kur degjon ide, por sidomos kritika, nga një artist me shpirt të lirë. Albano Bogdo nuk është vetëm një aktor shumë i dashur humori, por dhe një qytetar i angazhuar në mbrojtje të interesit publik.

360grade.al

Share: