Home KRYESORE Flutura Açka nuk i mban dot lotët pas largimit të Grida Dumës,...

Flutura Açka nuk i mban dot lotët pas largimit të Grida Dumës, përqafimet e trishta mes demokratëve

Ëshë larguar përfundimisht nga politika ditën e sotme Grida Duma.

Lajmin e ka dhënë vetë ish-deputetja nga Kryesia e Kuvendit në një konferencë urgjente, teksa ka njoftuar se do të lë mandatin e deputetit, dhe politikës nuk do t’ja harroj asnjë prej sulmeve politike që i kanë bërë asaj dhe djalit të saj.

Ky vendim është pritur jo mirë nga ana e kolegëve të Grida Dumës.

Në një fotolajm, e cila po bën xhiron e rrjetit shihet se si deputetja Flutura Açka dhe deputeti Agron Gjekmarkaj janë të prekur nga vendimi i Dumës.

Flutura mbaje shihet me një shami në dorë dhe tejet e prekur nga vendimi i Dumës.

Kujtojmë se Duma shumë shpejt do të bëhet pjesë e televizionit, por ende nuk është konfirmuar se në cilin ekran do ta shohim.

FOTOLAJM/ Flutura Açka nuk i mban dot lotët pas largimit të

360grade.al