Home KRYESORE Si ndryshoi marrëdhënia e Kate me William pasi u diagnostikua me kancer?

Si ndryshoi marrëdhënia e Kate me William pasi u diagnostikua me kancer?

Kate Middleton dhe Princi William kanë ndryshuar shumë jetën e tyre të përditshme, pas problemit shëndetësor të princeshës, megjithatë prioritet i tyre mbeten gjithmonë tre fëmijët e tyre, George, Charlotte dhe Louis.

Autori mbretëror Robert Jobson, libri i të cilit “Catherine, Princesha e Uellsit: Një Biografi e Mbretëreshës së Ardhshme” do të botohet më 4 korrik 2024, tha se problemi shëndetësor dhe lufta e tyre e përbashkët i ka afruar ata më shumë.
“Përplasjet dhe uljet me të cilat janë përballur kanë bërë që lidhja e tyre të jetë e palëkundur. Nuk ka dyshim se William është shkëmbi i Kate”, theksoi ai.

Çifti mbretëror u takua kur ata ishin studentë në Universitetin e St Andrews dhe u bënë miq të ngushtë përpara se romanca të lulëzonte në vitin 2002. Kanë kaluar 20 vjet që kur lidhja e tyre u bë publike kur Princi William dhe Kate Middleton u fotografuan së bashku.

“Kate po bën çmos që t’i përmbahet një rutine për hir të fëmijëve,” tha eksperti mbretëror. “Ishte një tronditje e madhe kur ata zbuluan për herë të parë diagnozën, por të dy janë të fortë mendërisht”.

360grade.al

Share: