Home 2016 August 8

Daily Archives: 8 August, 2016

Kohrat e këqija që po vijnë

Nga Artur Zheji Tony Blair bëri ca poza të bukura me kryeministrin. Tony, një ish kryeministër karizmatik laburist, i famshëm dhe padyshim në formë të...

Shqiptarët, sic jane ne te vertete hipokritë te pandreqshëm!

Nga Manjola Bregasi Më duket se gjithë të këqijat ne shqiptarëve na vijnë nga hipokrizia. Nuk di nëse është sëmundje e re apo e trashëguar,...

Edi Rama: “Nuk arrij ta kuptoj çfarë lloj mediash kemi!”

Publikimi i disa fotove të një autoambulance në rezidencën qeveritare në Dhërmi, ka mjaftuar që disa media online të pyesin se çfarë po ndodh...
video

Neranxi: Himara per amanetin e te pareve! Le te protestojme me 14 gusht!!

Thirrja e fundit - Himariotet e pare luftuan me piratet e detit, himariotet e 2016-es duhet te luftojne me piratet e pushtetit! Ai qe e...

Vazhdon protesta e Himarjoteve. Nesturajt i shkruajne Rames!

Duket se vendosmeria e Himarjoteve per te mbrojtur pronat e tyre dhe kundershtuar projektin e qeverise per bregun e tyre, te cilin ata e...