Home 2016 September 28

Daily Archives: 28 September, 2016

Sirianet kapen ne kufi! Shifra marramendëse per te kaluar kufirin!

27 sirianë të futur në tre makina u kapën nga policia në rrugën nga Korça drejt Pogradecit, në kryqëzimin e Verdovës. Sirianët synonin të...

Eduart Shalsi sulmon Ben Blushin: Spekulant, hipokrit e kukuvajkë!

Duket se fakti qe emri i Eduart Shalsit ishte ndër të parët që u shkruajt në kazanët e plehrave bashkë me atë të Edi...

Per Ceshtjen Shqiptare Amerika nuk është një Individ, por një sistem

Nga Gavrosh levonja Shumë shqiptarë, përfshi dhe ata që pretendojnë se e njohin politikën, simpatinë e tyre për Bill e Hillary Clinton e lidhin me...