Home 2016 October 21

Daily Archives: 21 October, 2016

LAJTHITJE NË INSTITUCIONET SHTETËRORE: TË DAL USHTRIA PËR TË LUFTUAR KANABISIN?!

Nga Dr. Sulejman Abazi Kështu thot Ylli Manjani dhe Fatos Klosi, duke ndeshur në kundërshtimin e zonjës Kodheli. A e ka menduar mirë Ylli...

Artan Fuga: Ne e kemi hashashin në tru !

Nga Artan Fuga Ore mos jemi bërë komb idiotësh ne duke parë televizor!!! Se ndryshe si t'a shpjegoj ore burra! Gjithë vitin mbjellim hashash, pastaj e...

Na duhet një bashkëbisedim i urtë e kompetent ndërvllazêrorë

Nga Fadil Maloku 1. Kosova dhe Shqipëria, me gjitha këto: tema, çështje, probleme e dilema që po hapen, apo do të hapën edhe në të...

Ti, thjesht je lepire dhe je servilosur burrave ne politike!

Nga Anila Kruti Canta firmato te shkon shume edhe kepucet te shkelqejne! Sa here t'i kam pare nuk eshte se t'i kam zili, thjesht me...

Revoltohet Topalli: O padrejtësi! O gjykatës të pashpirt! O shtet i kalbur!

Deputetja Jozefina Topalli ka shpërthyer ndaj gjykatës dhe qeverisë, pas dëshmisë tronditëse të një 18-vjeçari jetim në gjykatë, i cili tha se braktisi shkollën...

Turqia provokon sërish Greqinë, vendos imam të përhershëm në Shën Sofi

Turqia ka bërë një tjetër provokim ndaj Greqisë. Agjencia shtetërore e lajmeve “Anadolu” zbulon se presidenti Rexhep Taip Erdogan, ka urdhëruar vendosjen e një...

Ja çfarë fshihet pas misterit të “Trekëndëshit të Bermundës”

Zona që përfshin Floridën, Bermudën dhe Puerto Rikon, prej dekadash shquhet si një trekëndësh mistik, ndryshe i njohur si “Trekëndëshi i djallit” pasi të...

Ministri i Drejtësisë mund të rrezikojë karrigen e kryeministrit Edi Rama?!

Nga Spiten Prulli Dy ministrat Kodheli dhe Tahiri sulmojnë indirekt ministrin Ylli Manjani për deklaratën për futjen e Ushtrisë kundër kanabisit. Ka shkaktuar jo pak reagime deklarata...

“Na duhen patjetër 3 kuçka të njoma deri në darkë”, shokohet i riu në...

Një i ri ka qenë dëshmitar i një skene që e ka shokuar atë teksa po pinte kafe në një lokal në Tiranë. Ngjitur...

“360Grade”: Dalin përgjimet e dosjes së Vlorës, Kreu i organizatës dhe lidhja me “Lanin”...

Prokuroria e Krimeve të Rënda falë përgjimeve ka arritur të mësojë se si funksiononte grupi kriminal i ndaluar, i cili kishte mbjellë thuajse 23...