Home 2017 January 9

Daily Archives: 9 January, 2017

20 mjekë në burg në dy vitet e fundit. Zbardhen detajet e draftit për...

Bisedoi: Denisa Canameti, gazeta Shëndet+ dhe Shëndeti Online Ministria e Shëndetësisë prej disa kohësh është angazhuar për të bërë ndryshime në Kodin Penal për gabimet...

Zheji, Ramës: Natyra dhe pak borë ti grisi brekët

Nga Artur Zheji Dritat dhe energjia elektrike ikën edhe vjen në çdo cep të Shqipërisë. Telefonata dhe emaile të panumërta vijnë në adresën e 360grade.al dhe...

Qesharake dhe e turpëshme ky virus i hapur kaq keq ndër ne.

Nga Ilir Demalia Megjithëse kam shkruar dhe herë të tjera për këtë fenomen të plagjiaturizmit dhe kopjimit në mënyrë banale dhe të turpëshme të thënieve...

Pas ngricave edhe permbytje priten!

Pas ngricës që ka përfshirë të gjithë vendin, sinoptikanët parashikojnë që javën e ardhshme të nisin reshje të dendura shiu. “Ditën e martë dhe ditën...

Shpërthen Besian Pesha: Qeveri qe i ka keqpërdorur shume te varferit.

Nga Besian Pesha Asnje qeveri me pare nuk i ka keqperdorur kaq shume te varferit. Kur duan te tregojne se kemi shtet, shkojne dhe rrahin...

Kreshnik Collaku kunder qendrimit te Ditmir Bushatit

Nga Kreshnik Collaku Sulmi i Tiranes ndaj BE per Haradinaj, idiotesi ose tradheti kombetare. Ne nje interviste sot Ministri i Jashtem Bushati, perforcon qendrimin e kryeministrit...

Çfarë po ndodh?! Suedia bëhet gati për luftë…!

Situata e sigurisë në Europë, e sidomos agresioni rus duket se ka mobilizuar edhe Suedinë e cila po ‘zgjon nga gjumi’ edhe mbrojtjen vendase...

Ish ministri socialist Ramës: Ta tregoj unë se çfarë taksash paguajnë qytetarët

Në debatin që ngjalli një komunikim i kryeministrit Edi Rama me një ndjekës të tij në facebook mbi taksat, ka hyrë edhe ish ministri...

Di jihadismo balcanico e altre sciocchezze. Una risposta ai giornali italiani

Da Matteo Zola, East Journal Il facile sensazionalismo sui Balcani non è nuovo ai giornali nazionali, torna come una malattia, si ripresenta di tanto in...

Anonymous Albania kërcënon Francën: Lironi Haradinajn, ose do të paguani (Video)

Anonymous Albania ka kërcënuar Francën nëpërmjet një mesazhi të shpërndarë në internet. Grupi i njohur i hakerave në botë i kërkon lirimin e kreut...