Home 2017 January 25

Daily Archives: 25 January, 2017

(foto)Bebe Rexha parapëlqen te dale mbrapsht ne foto!

Bebe Rexha po bëhet gjithmonë e më e famshme, po ashtu edhe të pasmet e saj. Sepse kudo është, në tapetin e kuq apo...

Madonna mund të arrestohet për kërcënim mbi familjen Trump.

Mes mijëra gabimeve të thëna nga gojë protestuesish më 21 Janar në Washington DC, Madona e shfaqi veten si një "terroriste" e kohës. Në një...

Pas murit me Meksikën, vendimi tjetër i Trump. Ja shtetet që u kufizohen vizat

Bëhet e ditur se sot presidenti amerikan Donald Trump do të nënshkruajë vendime që parashohin ndalimin e përkohshëm të hyrjes në SHBA të emigrantëve...

Profesori i Harvardit: Në mars Putini do testoje Trumpin me trazira në Kosovë!

Thomas E. Ricks, profesor i Harvardit, dhe ish gazetar i mediave më prestigjioze në botë, si “Wall Street Journal” dhe “Washington Post”, ka shkruar...

“Aksionet” e qeverisë, mbyllja me “sukses“ e misionit të FMN – së dhe ekonomia...

Nga Kasem Seferi Lajm do të ishte rënia e fuqisë blerëse dhe ekonomia në hije, që rritet përditë e më shumë në mënyrë dramatike. Për...

Zaloshnja: Vendimet e panjohura të Ilir Metës në 2017

Nga Eduard Zaloshnja Para disa ditësh, Ilir Meta i tha publikisht “Jo!” një koalicioni parazgjedhor të LSI-së me PD-në. Ndërsa më parë, një koalicioni të...

Kreu i AMA-s u pergjigjet akuzave: Ja cila është pasuria ime dhe e bashkëshortes

Kreu i Autoritetit së Mediave Audiovizive, (AMA), Gentian Sala tregon në një intervistë për shqiptarja.com, se zënia e frekuencave arbitrare nga një operator televiziv...

Policia zbardh shkaqet e djegies te makinës së aktorit Leart Vasili

Vetura e djegur mbrëmjen e të martës, e cila përdorej nga aktori i njohur i teatrit Laert Vasili, dyshohet se është djegur për shkak...

Balili nuk po arrestohet, Ilir Meta i shkruan Nishanit

Ai që njihet si Eskobari i Ballkanit, Klement Balili është në kërkim policor prej disa muajsh por nuk është arrestuar. Emri i tij rikthehet...

Floriana Garo “puthje lesbike” me ish-banoren e Big Brother?!

Ditën e sotme është risjell në vëmendjen e publikut një foto e moderatores Floriana Garo duke u puthur me ish banoren e Big Brother,...