Home 2017 November 1

Daily Archives: 1 November, 2017

Tmerr ne Video: Prifti i mbyll gojën foshnjes, nuk i duronte dot të qarën

Një video që të rrëqeth mishin dhe të bën të qash është duke qarkulluar kohët e fundit në internet. Në të tregohet pagëzimi i...

Deputetja e PD, thirrje Ramës për Tahirin/Nëse do…

Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi deklaroi së për të pasur një debati normal parlamentar, kryeministri Edi Rama duhet t’i hapë rrugë arrestimit të...

Video/ Tmerrohen telespektatorët, moderatorja e njohur bie pa ndjenja ‘live’ gjatë spektaklit

Miliona shikues janë tmerruar teksa kanë parë drejtpërdrejt në emision moderatoren e famshme amerikane Wendy Williams të shembet në tokë. 53-vjeçarja që ishte veshur si...

Ambasadori lëshon ”bombën”: Putin po e përdor Serbinë për të shkatërruar Evropën

Serbia nuk po bën asgjë për të ndaluar qytetarët e saj nga luftimet në Ukrainën Lindore, ndërsa Moska po “përdor Serbinë” për betejat e...

Spartak Ngjela: Po na vrasin!

Avokat Ngjela i shkruan Presidentit Meta dhe Kryeprokurorit Llalla: Po kërcënohemi nga vrasësit Avokati Spartak Ngjela, në një letër për Presidentin Ilir Meta dhe Kryeprokurorin,...

Trondit Sali Berisha: Ja çfarë deklaron për zyrtarin e lartë

Ish kryeministri Sali Berisha ka bere nje denoncim te forte ndaj nje zyrtari te larte ne polici. Ja postimi i Sali Berishës Korrupsion dhe gjobvenie nga...

Gazetarja e njohur lë ‘TCH’, merr post të rëndësishëm pranë Bashës. Ja cila është:

Një tjetër gazetare e njohur ka braktisur televizionin Top Channel, pas shumë vitesh pune në këtë media. Ajo është Elona Meço, gazetarja e cila...

Vasili ironizon: Qeveria e ka tejkaluar planin e droges dhe “Doing busines” gabon…

Nga Petrit Vasili Shqiperia e kryeministrit me te paditur ne Europe eshte vendi, qe nuk terheq dot investime sepse sistemi i taksave eshte i larte...

Visho Ajazi takim sekret në Rinas me shefin e CIA-s?

Gjatë emisionit “360 Gradë”, gazetari Artur Zheji tregon infon se, ish-kreu i SHISH Visho Ajazi Lika ka zhvilluar një takim me kreun e CIA-s...

Rrëfimi i Visar Zhitit: Kur Edi Rama përlotej dhe i bërtiste operativit për mua.

Visar Zhiti ka botuar një libër të ri, me titullin “Si na erdhi ai, i ndaluari…” “Të të tregoj për një bërtitje të Edi Ramës...