Home KRYESORE Rama “i mbyll gojen” aktorit të humorit, Gaz Paja

Rama “i mbyll gojen” aktorit të humorit, Gaz Paja

Gjatë ditës së sotme është zhvilluar gjysëmfinalja për drejtuesit e rinj të Partisë Socialiste. Ndër personazhet që kanë marrë pjesë ka qenë edhe aktori i “Portokalli” Gazmend Paja qe eshte dhe djali i artistit të merituar Luftar Paja, i cili nuk ka kursyer batutat me Kryeministrin Rama.

Gaz Paja: A mund të të bëj një pyetje?

Rama: Jo.

Rama: Të shoh më të disiplinuar, më të organizuar tani në FRESSH.

Gazi: Më ka bërë, e vërtetë. S’flas pa leje.

Rama: Jo, nuk do flasësh. Aty rri!

Rama- Gaz Pajës: Flet mirë kush flet i fundit, tani fol!

Gazi: Kush mendon se në PS nuk ka disiplinë, jazëk i qoftë!

Share: