Home KRYESORE Tronditëse/ Vritet në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar!

Tronditëse/ Vritet në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e aktorit shqiptar Shkëlqim Daja, i njohur për disa intepretime në filmat e socrealizmit gjatë viteve ’80. Daja i cili jeton prej shumë vitesh me familjen në Itali ka humbur djalin e tij 15 vjeçar Denisin mbrëmjen e djeshme. Sikundër mësohet djaloshi është vrarë mbrëmë gjatë një party adoleshentësh, ndërkohë që nuk jepen të tjera të dhëna mbi mënyrën se si ka rrjedhur ngjarja. Kjo është një goditje shumë e rëndë për prindërit e tij Shkëlqimin dhe Karmelen, edhe për faktin që Denisi ishte djali i tyre i vetëm. Ndërkohë që ngushëllime të shumta familja ka marrë edhe nga bashkëatdhetarët që jetojnë në Shqipëri./360grade.al

bbb222

Share: