Home KRYESORE A do e votojë PDIU Metën President? Mesila Doda: Ja çfarë kemi...

A do e votojë PDIU Metën President? Mesila Doda: Ja çfarë kemi vendosur!

Mesila Doda e PDIU ka bërë publik vendimin e grupit të saj kuvendor mbi propozimin e Metës si President të Repbulikës. Siç tha ajo, PDIU ka firmosur tashmë që Meta të jetë President dhe sot kjo forcë politike do të ngrejë kartonin jeshil për zgjedhjen e Metës President të Republikës. Doda permendi emrat e Shpetim idirizit, Mesila Doda dhe Aqif Rakipit.

Share: