Home KRYESORE Ndoka per Dodën: Nuk ke folur fare me Borchard, madje… (VIDEO)

Ndoka per Dodën: Nuk ke folur fare me Borchard, madje… (VIDEO)

Teksa deputetja e PDIU Mesila Doda në një prononcim për mediat u shpreh se kishte pasur një debat me përfaqësuesin e OSBE në Shqipëri, Bernd Borchardt gjatë takimit me ambasadorët e SHBA, BE dhe OSBE me partitë e vogla, ka ardhur një reagim nga Nard Ndoka.

Ai shprehet i habitur dhe thotë se Mesila nuk ka folur fare në takimin me ambasadorët, madje erdhi 15 minuta me vonesë. “Mesila nuk ka folur fare në takimin me ambasadorët. Betohem! Erdhi 15 minuta me vonesë dhe nuk foli fare, vetëm nëse i ka thënë në korridor” tha Ndoka para gazetarëve.

Media

Share: