Home KRYESORE Collaku pergjigje Hahn: Im bir me i rendesishem se letra juaj

Collaku pergjigje Hahn: Im bir me i rendesishem se letra juaj

Kreshnik Collaku, shefi i Departamentit per Politike te Jashtme ne PD, shkruan sot ne nje status te tij nje pergjigje shume te shkurter per letren e gjate te Komisionierit te Johannes Hahn drejtuar shqiptareve!

“Edhe po te doja te terhiqesha… ky nuk me le. Kam vendoosur ta rris ne kete vend.

Prandaj neser dhe cdo dite protestoj.

Me vjen keq z. hahn. Djali im eshte me i rendesishem se letra juaj.” – Shkruan Collaku.

 

Share: