Home KRYESORE Alban Skënderaj dhe Miriam Cani në krizë? Babai i këngëtares tregon të...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani në krizë? Babai i këngëtares tregon të vërtetën…

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u përfolën për një krizë mes tyre, por mesa duket ka qenë thjesht një aludim…

Në fakt këngëtarja, në ditën e saj të ditëlindjes, nuk u urua nga partneri, ashtu si çdo vit tjetër dhe ky i fundit nuk u përmend në statusin e saj të falenderimit.

Kaq mjaftoi që portale të ndryshme të shkruanin për një krizë mes çiftit. Babai i këngëtares, duket se nuk e ka duruar dot diçka të tillë, ai ka komentuar në një nga lajmet e publikuara nga portalet on line.

Agim Cani ka shkruar: “Jetojnë bashkë, gëzojnë bashkë , duhen bashkë, hallet e tyre i qajnë të tjerët”, shkruan ai.

Share: