Home KRYESORE FOTO brenda lajmit po thyen rrjetet, Rama dhe Basha duke bërë selfie

FOTO brenda lajmit po thyen rrjetet, Rama dhe Basha duke bërë selfie

Zërat se ekziston një marrëveshje e fshehtë jopublike mes Ramës dhe Bashës i ilustron më së miri një foto që po qarkullon me shpejtësi nëpër rrjetet sociale.

Fotomontazhi vë përballë çadrës së opozitës Bashën dhe Ramën, ku ky i fundit kap selfie ndërsa të dy janë duke qeshur.

Ditën e djeshme, pyetjeve të Blendi Fevziut në “Opinion” nëse shihte të mundshëm një koalicion PS-PD pas zgjedhjeve, Rama nuk i jepte përgjigje të prerë. Vazhdimisht Rama deklaroi se ai dhe Partia Socialiste ishin të fokusuar në fushatën elektorale për të korrur sukses më 25 qershor. /LAPSI.AL/ 

 

Share: