Home KRYESORE Berisha denoncon parcelat me kanabis të Krujës

Berisha denoncon parcelat me kanabis të Krujës

Ish-kryeministri Berisha denoncon parcelat me kanabist të kryebashkiakut të Krujës, Artur Bushi dhe vëllait të tij, Ilir Bushi. Berisha bën publike fotot dhe mesazhin e një polici të Krujës. Më poshtë postimi i plotë i Berishës.

Keto jane plantacionet e reja te lejtenanteve te Norieges!!

Qytetari dixhital denoncon me foto plantacionet e fresketa te Kanabisit te

-Lejtenanteve te Norieges; Artur dhe Ilir Bushi dhe

– Shefit te policise se Krujes, Kolonel Kanabisit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e tij. sb

“Si jeni doktorr,uroj te jeni mire familjarisht!desha te denoncoj te kjo faqa juaj nje farse qe po luhet në kruje.ne lumin e drojes mrapa fabrikes cimentos thumane Artur dhe ilir bushi vellai krytarit bashkis kane mbjell 700 rranj kanabis ne bashpunim me shef e policis krujes.ne malsi krujes ne prroin e arrateshit islam xaka ne bashkpunim me shefin e policis ka mbjell 1000 rranj kanabis ku nuk e kap halikopteri qe vjen verdall kot e ben sikur patrullon.une jam nje polic i ri ne ket komisariat dhe i bie qe nqs gjehet ta marrim ne pergjegjsine e kto trafikanta e shefat e medhejn te mos i gjej gjo.te lutem anonim se ato jam teper te rrezikshem e na heshin ne rruge.”

Image may contain: text and outdoor

Share: