Home KRYESORE “I duhet lënë tepsia” Manjani e krahason Edi Ramën me…

“I duhet lënë tepsia” Manjani e krahason Edi Ramën me…

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani kërkoi largimin e ministrave të LSI nga qeveria, pas dorëheqjes që dhanë “teknikët” e PD-së dhe duke ironizuar qëllimin e Ramës për të qeverisur i vetëm dhe për ta pasur i vetëm “tepsinë”, Manjani postoi foton e një qeni që ha i vetëm në tas.

Share: