Home KRYESORE Indrit Hoxha vazhdon thumbat: “Për Saje Qorrin fajin e ka ..Saliu

Indrit Hoxha vazhdon thumbat: “Për Saje Qorrin fajin e ka ..Saliu

Sekretari i Burimeve Njerëzore në FRPD, Indrit Hoxha, mbetet ndër më aktivët në kampin demokrat që thumbon Tahitin dhe Ramën. Në një koment të fundit ai ka postuar:

“Fatlinda Berisha eshte nusja e Saimir Tahirit,me siguri ne fund te procesit Tahiri do thote e keqja me erdhi nga gruja se eshte nga tropoja me mbiemer Berisha,me siguri e ka fut Saliu se gjithmon “fajin e ka Saliu”

Share: