Home KRYESORE Mesila Doda në katër vjetorin e ndarjes nga jeta të Olldashit

Mesila Doda në katër vjetorin e ndarjes nga jeta të Olldashit

Mesila Doda kujton 4 vjetorin e ndarjes nga jeta të ish- ministrit Sokol Olldashi.

Doda poston një foto me Sokol Olldashin dhe Flamur Nokën, ndërsa duket se mes tyre ka pasur një miqësi ndër vite. Katër vite më parë ish- ministri i Transporteve Sokol Olldashi humbi jetën në një aksident automobilistik.mesila.jpg