Home KRYESORE Rama pret në zyrë djalin e George Soros

Rama pret në zyrë djalin e George Soros

Pas takimeve me drejtuesit e bashkisë së Tiranës, djali i multimiliarderit, George Soros, Alex, është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama.

Takimi është zhvilluar në zyrën e kryeministrit shqiptar, por nuk ka patur një komunikatë zyrtare për qëllimin e këtij takimi dhe as se për çfarë kanë biseduar Edi Rama me Alex Soros.

Vetë Aleksi e ka postuar foton në profilin e tij, ndërsa ka shprehur konsiderata dhe vlerësime të mëdha për kryeministrin shqiptar.

Share: