Home KRYESORE Vazhdon gara e daljes pa breke ne ekran, Video/ Pas Iva Alikos...

Vazhdon gara e daljes pa breke ne ekran, Video/ Pas Iva Alikos edhe Kallashi…

Pas Iva Alikos e cila ishte gjysmë e zhveshur në emisionin “Zonë e Lirë” me një fustan transparent nga ku dukej gjithçka, një tjetër personazh ka vazhduar të habisë audiencën pas saj në emision dhe, bëhet fjalë për Kallashin.

Kërcimtarja nga Kosova ka ardhur në Zonë e Lirë pa të brendshme. E veshur me një kombinim të ndarë në mes, në ngjyrë mes grisë dhe panës me shkëlqim, Kallashi ka pranuar se poshtë veshjes së saj nuk ka veshur asgjë tjetër.

Audienca e po ashtu edhe vetë Arian Çani duket se ka mbetur e habitur pasi të dyja personazhet janë shfaqur tepër të ekzagjeruara.

Të gjitha këto skena, të dy personazhet i serviren në një orar që duket se nuk është i përshtatshëm. Edhe pse stafi i Zonë e Lirë është kujdesur që të vendos në ekran strishën për moshat mbi 12 vjeçare…!

PS: Po te shohesh per moshen qe kane jane shume fat, mendo pas disa vitiesh si do te duken pa te brendeshme…?!

 

 

Share: