Home KRYESORE Foto/ Mihrija gati zhvishet para pemës së Vitit të Ri

Foto/ Mihrija gati zhvishet para pemës së Vitit të Ri

Mihrije Braha ka realizuar disa foto tepër provokuese dhe te nxehta në këto ditë festash te ftohta.

Ajo shfaqet e zhveshur para pemës së Vitit të Ri, por në këtë rast i ka lënë vend imagjinatës duke u mbuluar vetem me robdeshamber dhe nxitur mendimet dhe deshirat e fansave ndaj saj.

Kështu, Mihrija ishte ‘nudo’ dhe shumë e ‘nxehtë’, pavarësisht se është në të 50-at dhe qe sigurisht shume 30 vjecare e kane zili…

Share: