Home KRYESORE Pak ditë pas fejesës me milionerin 50-vjeçar, Adelina Tahiri befason me deklaratën...

Pak ditë pas fejesës me milionerin 50-vjeçar, Adelina Tahiri befason me deklaratën e saj

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Adelina Tahiri u vendos në qendër të vëmendjes, pasi i dha fund beqarisë duke u fejuar me biznesmenin dhe avokatin 50-vjecar Serjozha Markov.

Por duket se nuk ka qenë thjesht fejesë por edhe martesë bashkë.

Në një postim në Instagram, këngëtarja ka treguar se është zyrtarisht e martuar me avokatin e VMRO-DPMNE në Maqedoni teksa shfaqet duke nënshkruar në një libër.

“Zyrtarisht e martuar”- shkruan Adelina Tahiri./360grade.al

2279_

hgnb

Share: