Home KRYESORE Video/ Shkon nudo në takimin e parë, djali nuk e vë re

Video/ Shkon nudo në takimin e parë, djali nuk e vë re

Tinder është një ndër rrjetet sociale më të përdorura ku njihen njerëzit me njëri tjetrin.

Joy Jewell vendosi që në takimin e saj të parë më një djalë të cilin e njohu në Tinder të shkonte pa rroba, por e pikturuar në trupin e saj. Ajo veshi vetëm të brendshme dhe më pas pantallonat dhe kanatjeren e pikturoi.

Joy u takua për herë të parë me djalin, i cili ishte një komedian në një qendër tregtare.

“Djali me të cilin  dola është një komedian dhe  shumë shakaxhi, mezi po prisja takimi për të parë si do reagonte”.

Më pas ajo doli jashtë dhe ndërkohë që po binte shi, boja filloi dhe të dilte. Kjo gjë shaktoi shumë të qeshura mes dy të rinjve

 

Share: