Home KRYESORE Ermal Mamaqi “braktis” ‘Xing-un’ për një tjetër emision? Zbuloni çfarë po ndodhë…

Ermal Mamaqi “braktis” ‘Xing-un’ për një tjetër emision? Zbuloni çfarë po ndodhë…

Aktorin dhe moderatorin e njohur Ermal Mamaqi duket se do ta shohim në një tjetër program. Ermali do të jetë ndër të ftuarit e parë të emisionit më të ri dedikuar fëmijëve që fillon në Tv Klan.

Këtë lajm e ka dhënë vetë regjisorja e programit ‘Peter Pan’, Vera Grabocka. Programi i shumëpritur do të fillojë transmetim në datën 19 mars. Ermali do të vihet përballë pyetjeve të fëmijëve duke treguar një anë të tij që ende nuk e njohim.

Share: