Home KRYESORE A është ftohur marrëdhënia Basha-Kryemadhi? Kryetarja e LSI: Ne s’do kërcejmë napolonin…

A është ftohur marrëdhënia Basha-Kryemadhi? Kryetarja e LSI: Ne s’do kërcejmë napolonin…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një interviste televizive u shpreh se marrëdhënia mes saj dhe Bashës është normale. Sipas saj, ka pasur komunikim të vazhdueshëm edhe pse nuk ka pasur takime zyrtare.

“Kam folur dje me z. Basha. Hera e fundit që jemi takuar në kuvend. Në zyrë nuk janë gjithnjë efektive takimet. Ka pasur takime mes Alibeajt dhe Vasilit, si dhe takime të tjera të kësaj natyre. Ne nuk do kërcejmë napoloni që të mendohet se ne ecim mirë. Unë drejtoi LSI, Basha drejton PD dhe në këtë kontekst ne kemi agjendën tonë”, tha Kryemadhi.

Share: